Założyłem się w nią. Krzyknęła z smutku, ale nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakże nie chciała, aby zapomniał. Rzeczywiście zatem ją poruszał, wykonując dodatkowo jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Jednostkę w dupci, porcja na osoba

Więc trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wziął członka i zasiadł poruszać strugi nasienia na buzia. Ola zaczęła mi obciągać, to ilość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na osób również we włosach oraz sperma, jakiej nie dała rady połknąć, usuwająca się z ust. Usiadłem na roli, ona usiadła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, planowaliśmy się obecnie ubrać gdy niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w samotny raz, szczupła.

– Tudzież co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, jednak z dziś to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Oczywiście to kieruj – powiedziała Olivia także z ostrym uśmiechem udowodniła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której chowała czarne superstary (a bambusy stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast bliskim oczom zaprezentował się… strap-on. Na oko nosił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc chwilowo się zabawimy! – stwierdziła spośród tymże indywidualnym uśmiechem Olivia…