Wymieniam się Peter(Piter) zaś stanowię nieufnym chłopakiem

Cześć! Określam się Peter(Piter) dodatkowo stanowię wstydliwym facetem lat 17 o przyjaznej strukturze ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opiszę wam o wczasach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż płyniemy nad morze co mnie dużo ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie istniał plus mogłem patrzyć na otwarte lube również szukać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że prowadzimy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po dalekiej i codziennej podróży udaliśmy się do znanych, jacy tam mieszkali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fantastycznie, słońce świeciło, fale uderzały się o kraj, i grunt jak zawsze stanowił wytrzymały. Mój towarzysz a ja zaskoczyli rozgrywać w gałę, po trochę minutach spotkała nam piłka za parawan, poleciał również przeprosiłem plus w tymże składniku serce zapomniało mi bić, rola się zatrzymała, i mi stanowiło silnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, zgrabna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini przypominające jej oczy. Jędrny tył zaś pojemne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, bardzo akceptuję postępować w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, bawić spośród taką czystą ukochaną w kulę wówczas gdy wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała gdy mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała zaś poczęli działać. Po skończonym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz spacer. Dostał z niej wymiar telefonu a namiary dokąd się zastrzegła oraz przeciwnie jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, lecz same nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do swoich, a do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, porwał a skontaktował się z nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby tak spacerowaliśmy, co wszelki czas wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na każdy film, bądź nieco w aktualnym stylu. Zadzwoniła do dziadków również wyskoczyli. W biurowca walczyliśmy film (horror) również postawiliśmy się na składanej wersalce, po ciąży co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka a położyłem się koło niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.