W Sanatoriumy Truskawiec leczeniu trzech głównych chorób

W Sanatoriumy Truskawiec leczeniu trzech głównych chorób: zakażenia dróg moczowych i nerek (odmiedniczkowe zapalenie nerek i zapalenie pęcherza moczowego, kamicy moczowej, anomalie nerek, etc.); choroby metaboliczne (cukrzycę, skaza, otyłość); choroby układu pokarmowego (kamica żółciowa, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie wątroby, zapalenie trzustki, zapalenie jelita grubego, zaburzenia funkcji żołądka i jelit, itp.); Aby to zrobić, należy użyć kilkadziesiąt różnych procedur medycznych z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i właściwości lecznicze naturalnych surowców mineralnych. Trochę nietypowo, nawiasem mówiąc, jest w Truskawcu balneologicznych szpital numer 2, aby być nagle … kopalnia „układ” solą Zakarpacia Solotvyno. W rzeczywistości, w szpitalu wyposażony Speleokamera do leczenia chorób dróg oddechowych i jest wyłożona dziedzinie naturalnych NAKŁADKI Salt Solotvyno.

Indywidualne podejście różne programy specjalne ukierunkowane wczasowiczów rehabilitacyjne do dwóch tygodni. Oddzielnie zaprojektowany, na przykład, intensywne kursy rehabilitacyjne dla przynależności zawodowej – dla menedżerów, pracowników i przedsiębiorców, górników, hutników, kierowców, nauczycieli i pracowników rolnych.

W listopadzie ubiegłego roku, na kolejnym zgromadzeniu Światowej Federacji hydroterapii i klimatyczny (FEMTEC) wezwał do «Truskavetskurort instytucji”, który spełnia międzynarodowe standardy najwyższej jakości, a okazało się, że najlepszym centrum kurortu na świecie w swojej kategorii.

Składniki sukcesu i perspektyw
Określenie „ośrodek” w stosunku Maximus dawna postrzegana jako neologizm. Fakt, że nawet w niepewnych 1990 i moc, i spa przywództwo i badaczy miasto rozwijało się rozsądny, a wraz z upływem czasu wykazały, wygrywającą strategię rozwoju kurortu. W 1999 roku został uznany za najlepszego uzdrowisku Truskawiec centrum Ukrainy, w styczniu, ustawa „Na specjalnej strefie ekonomicznej typu turystyczno-rekreacyjny” Uzdrowiskowej Truskawcu. ” Głównym celem – promocja inwestycji i oszczędzania zasobów naturalnych. Więc teraz, sprzedawane lub wdrażane już kilka projektów inwestycyjnych.

Na jednym z nich dowiedzieliśmy się podczas rozmowy z prezesem JSC „Truskavetskurort” Bogdan Aksentiychuk.

Sanatorium biznesu na Ukrainie potrzebuje zagranicznych inwestycji, ale, niestety, znaleźć inwestora strategicznego w tej dziedzinie jest bardzo trudne z powodów, że inwestycje potrzebne nie tylko do poprawy warunków życia, ale również w odniesieniu do żywności, opieki zdrowotnej, wypoczynku. można reinwestować na własnych działań, a to jest przykładem naszej firmy – 5 lat mamy reinwestowane ponad 100 milionów. Ale grać sowieckim stylu trwałych oraz dostosowania ich do warunków wymaganych przez rynek dziś rosnące potrzeby potencjalnych pacjentów jest prawie niemożliwe. Bo swego czasu i stworzył specjalną strefę ekonomiczną „Truskawiec miasta”, a nasza spółka z ograniczoną było wykazanie, że pod względem Ukrainy uzdrowiskowej działalności może być opłacalne, a funkcja jest wykonywana. Dzisiaj „Truskavetskurort” są zarówno krajowych i zagranicznych firm inwestycyjnych.

Szczegółowy plan biznesowy, który przewiduje, że 70 procent łóżek szpitalnych zostanie skierowany do osób o średnich dochodach (czyli cena będzie dostępny dla obywateli Ukrainy), kolejne 15 procent – wyższe i VIP-poziom. Zgodnie z planem, pięć lat z inwestorami, będziemy inwestować około 500 milionów dolarów. Balneologiczne już kończy budowę nowego szpitala w centralnej części kurortu, co stanowi prawie żaden w Europie. Jego otwarcie planowane jest na czerwiec, i natychmiast rozpocząć budowę czterogwiazdkowego sanatorium „Kasztan”, a we wrześniu – trzygwiazdkowy Sanatorium „Crystal” z 500 miejscami.

to podniesie konkurencyjność naszego ośrodka na rynku światowym. A biorąc pod uwagę czynników unikalne uzdrowisku Truskawiec, mamy wszelkie szanse na wygraną w tym ostrej konkurencji. Dodatkowo mamy kolejny „plus” – w przeciwieństwie do innych ośrodków, rozwijamy część najbardziej terapeutyczną, koncentrują się na bardzo naukovoyemki technologii medycznej.