Tyler dany na moich ramionach do snu, a my zaplanowaliśmy po prostu spać, ale nagie ciało na puste ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a następnie leżeć przed telewizorem oraz informowania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason wrócił do domu, udał się do naszego pokoju. Udaliśmy się do łóżka, jak dodatkowo.

Tyler ulokowany na moich ramionach do relaksu, a my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na nagie ciało – znów Sexed. Wtedy zrobiliśmy sen. W epokach porannych, naładować, staraliśmy dużo pracy seksualnych przed wystąpieniem ponownie. Byłem ciekawy Carolyn za nauczanie mnie, iż stanowiło sporo sposobów, żeby uprawiać sex. Tyler miał wrócić do apartamentu tegoż tegoż popołudnia. Przedstawiali przez telefon w nocy, wszak nie na długo. My pamiętali ciekawy weekend razem dodatkowo stanowili zniszczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Zastanawiałam się, albo pamięta pomysł nadal wkurzony jak zobaczył Tyler. Zapewne stanowili zwolennikami ponownie. Może Jason byłoby winić wyłącznie mnie za to, co się stało.

“Dzień zajmujący, panie Brock,” zadzwonił wewnętrzny głos Aleksandra, kiedy ujrzał mi przyjechać do kuchni.

I jęknął oraz usiadł na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w bieżący weekend?” zapytał z aktualnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Jestem świetne śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – Natomiast nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał także łatwo zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, żeby ustawić płytkę i sok przede mną także oddał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Zależysz mi pomóc obudzić? Zawieram mało dużo dużych jajek oraz ogromny kiełbasa dla ciebie.”

I jęknął.

“Mogę przedstawić ostatni istocie,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po nisku obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się i poklepał nogę. “Lubię moje kobiety mała oraz ładna, a nie wnioskował o tymże.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Stwierdziła mu o tobie. Mówi, pewna, iż ​​planuje cię poznać.”

“Czemu?” Zapytałam. “Czy nie istniejesz dwa szczęśliwe razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy niezwykle korzystni”, powiedział. “Ten dzieciak może pokazać się rzeczy, także.”

“Dziwię się, iż nie poszedł zobaczyć Yankee za sztukę.”

“My,” powiedział. Wtedy zaczął mi rzec o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w bieżącym toku – wiem, bo jest dziesięć lat starszy ode mnie – i był faktycznie w wysiłku.

Byłem z dala od kuchni Aleksandra na resztę rano, czekając na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason wrócił do lokalu, unika mnie również poszedł. Tyler nie zadzwonił, a mam dotychczas był zmęczony. I w końcu zaczął określając go, wszak jego stara mówi Tyler pomagał ciotkę z jednym ruchu.

Alexander stały mój specjalny deser tej czerni i kosztował służąc zabierania z więcej mojego śniadania następnego dnia wcześnie. Bez naprawdę myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, przecież nic szorty snu, co nie było wszystko, co specyficzne dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu jest jako zanurzanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Stanowił w dowolnych spodenkach i koszulce wyspie – Nie zawsze ubierać się w grup jednolity, aż czasie kolacji. W wszystkim razie, dostał boner, widoczne przez jego szorty. Stanowił pełne.

Jeżeli kiedykolwiek chcesz złapać się do majtek gej chłopca, szkoląc mu niezwykły firmę boner chyba istnieć niejako oczywiście jedyne pewny jak jeszcze dłoń na jego. Zupełnie nie widziałem dorosłego mężczyzny erekcji przed zaś na pewno nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był wypowiedziany jak niektóre z czarnych chłopaków widziałem w porno, lecz był właściwie zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na rodzimą rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, oraz on istniał moim ukochanym. Niestety przechodził zamiaru iść wkręcania wokół.