I zwyczajnie znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja ukochana i ja byliśmy randki w teraźniejszym klimacie.

I wciąż znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja miła i ja byliśmy wizyty w ostatnim przebiegu. Stanowiła szybko żonaty, jak ruszyli się spotykać, a ja teraz zauroczony jej estetyką. Na moim szczęściu, Cara nosiła piękną turkusową sukienkę bez ramiączek, że rywale żony białej kreacji ślubnej. Plus istniałoby pięknie, gdyby mieli wymienić się środowiskami tej nocy.

A moja kobieta zupełnie tak fizycznie nie dostał wraz z siostrą. Cara był … ostrożny spośród ich kapitałów z własnej rodziny, ale swobodnie tkwić go spośród chłopakami oraz rodziną męża. Ona też spędzać moment z mężczyznami raz w tygodniu, lecz właśnie pojechał do kwadratu jej rodziców raz lub dwa razy w maju na kolację. Moja żona zawsze pod opieką rodziców lepiej niż Cara zrobił. Animozje pomiędzy nimi stanowiło jednoznaczne, choć oraz gdyby nie byli rodzeństwem, wówczas oni wyjątkowo nie mówił do siebie. Na dobro dla mnie, choćby byli.

Po czterech latach małżeństwa, moja kobieta stanowi w ciąży z naszym podstawowym dzieckiem. Nie dlatego, że staraliśmy przez cztery lata; po prostu przechowywać przez 3,5 roku, a istnieli nadzwyczaj trwałe finansowo. Byłem 29, gdy nastała w ciążę, a obecnie, iż stanowię 30, nasze rachunki bankowe przekazał nam gwarancja, żeby w rezultacie pozwolą nam mieć dzieci. Moja siostra-in-law, Cara, zamienia 36 w aktualnym roku, matka z ładną nastoletnią córką i 10 lat autystyczny syn. Ona wskazuje jakby była w jej starczych latach dwudziestych / trzydziestce mimo; Była mało naprawdę rozległy kiedy ja na 5’6 “i wielkość… prawdopodobnie 115 lbs czy tak. bym chciał zobaczyć, co ona będzie wyglądać z dłuższym włosem, jednak wciąż dotrzymywał go na krótszym boku, włosy wypadają o cal poniżej brodą.

Bliska linia była ludzi chińskich, wtedy to stanowi, iż nie istniał ważny, idący na 5’8 “, na wielkości 130 funtów. Tylko moje kochane nieobrzezanych 6 cali przechowywane moja żona szczęśliwa. Właśnie kiedy przedstawiał, moja partnerka stanowi aktualnie w ciąży, a wraz zazwyczaj mieliśmy seks raz w tygodniu smakuj tak, żyje jej brzuch utrudniał dla prowadzenia miłości. Mój interes napalone oznaczało rzucanie się parę razy w tygodniu, tak aby zmniejszyć pewne napięcie.

Pewnego letniego niedziela, rodzice teściowie odwiedził mnie oraz moją kobietę po przebyciu kościoła. Wraz z nimi stary moją siostrą-in-law a jej dwoje dzieci. Zostali odwiedzenie pokój prawie zakończona niemowlęcia również obejrzeć, niczym ich córka robi. Siedząc wokół jedzenia przekąski, moja żona w ciąży pragną jakiegoś lodów. To dokonało, iż Cara istnieje dwoje dzieci głodne do lodów także. Ponieważ nie stanowi żadnych w budynku, proponuję nadać je całkowite do pobliskiego sklepu lodów.

Jak przywędrowali do garażu, I objawiło się, mój ojciec teściowa miał zaparkować własny samochód w pojedynczym zabiegu naszego podjazd na dwa samochody, w normie blokuje oba z moich samochodów. Moja żona prosi mamę o sygnały do samochodu, wtedy mogłem się poruszać, gdy mój rodzic teściowa zaproponowała zamiast pojechać. Zaś istniałoby w spokoju spośród bieżącym, ponieważ nie była rozgrywa w baseball w telewizji, że marzył oglądać. Przekazując sobie potrzebę z sześciu spośród nich nie może przystawać do mojego szwagra Prius, mama, teściowa zaproponowała pozostać. Zamiast Cara powiedziała, iż ​​będzie zakończyć, zakładam więc, iż nie będzie potrzebował wydawać za nasze dziecko na lody. Więc wyszli, zostawiając mnie a Cara sam.

Zobacz więcej na temat gejów: gejowskie anonse